Valná hromada a Zavíraní nebe 23.11.2018

       Po roce, téměř na den přesně, se v pátek 23.11. 2018 tradičně sešlo 34 členů a přátel Paragliding klubu Krupka, aby se ohlédli za uplynulou sezónou a stanovili priority na další období. Místem konání byl, již tradičně, sál v penzionu Na statku v Ústí nad Labem.
      Probrali jsme standardně hospodaření našeho klubu, péči o startovací a přistávací plochy, mimořádné situace a vše co nám uplynulá sezóna přinesla, a také co bychom rádi v nové sezóně vykonali. Připomněli jsme si nejvýznamnější letové a brigádní počiny minulého ročníku a nechyběla samozřejmě diskuze a promítání poučných (a z pohledu dneška) i zábavných videí. Zlatým bodem tohoto slavnostního večera bylo vyhodnocení výsledků v soutěžích, a to jak na celostátní, ale zejména na regionální úrovni. Je třeba vyzdvihnout, že náš region se několika výkony i vepsal do historie. Ať už jsou to rekordní odlety z Čerťáku k Norimberku či mnoho krásných FAI trojúhelníků z Krupky či 6. místo na XContestu týmu Krupka s lety výhradně z tohoto terénu. Došlo i na poděkování členům i přátelům klubu, kteří obzvlášť přispěli k tomu, abychom mohli létat informovaně a startovat a přistávat na upravených plochách. Neboť hlavním účelem našeho klubového snažení i nadále zůstává zachování a údržba letových terénů a rozvoj bezpečného regionálního létání a posilování klubové sounáležitosti.
        Pevně věřím, že si všichni účastníci tento klubový večer užili a i když je to Zavírání nebe, tak už se zase těšíme co nejdřív na viděnou na kopci. A aby to lépe uběhlo, tak alespoň pár obrázků dokreslujících atmosféru večera.
Martin &.

Příspěvek byl publikován v rubrice příspěvky a jeho autorem je Rosťa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *