Valná hromada a Zavíraní nebe

V pátek 24.11. 2017 se tradičně sešlo 42 členů a přátel Paragliding klubu Krupka, aby se ohlédli za uplynulou sezónou a stanovili priority na další období. Vzhledem k rostoucímu počtu pilotů a příznivců z Čech i z Německa, zvolili jsme větší sál, kam jsme se konečně pohodlně vešli všichni, včetně několika statečných partnerek, které mezi nás také zavítaly. Nechyběla samozřejmě obsáhlá diskuze, neboť, jak každý ví, paragliding je košaté, nevyčerpatelné a věčně živé téma. Během rušného večera jsme probrali hospodaření našeho klubu, péči o startovací a přistávací plochy, mimořádné situace a vše co nám uplynulá sezóna přinesla, a také co bychom rádi v nové sezóně vykonali. Očekávaným bodem tohoto slavnostního večera bylo vyhodnocení výsledků v soutěžích, a to jak na celostátní úrovni, tak na úrovni klubové, která pro nás ovšem významem, a i díky účasti kolegů z Německa, značně přesahuje celostátní rámec . Došlo i na poděkování členům, kteří jako dobří duchové (pracovití a téměř neviditelní) významným způsobem pomáhají naplňovat hlavní účel našeho klubového snažení, tedy – údržbu letových terénů a posilování klubové sounáležitosti.
Jsem si jist, že k tomu přispěl i tento klubový večer, který nás, alespoň na chvíli, přenesl ze sychravé reality na rušné startovačky a mezi kumuly na modré obloze. Na to si budeme muset ještě chvíli počkat, tak alespoň pár obrázků dokreslujících atmosféru večera.
M.Brůha

Příspěvek byl publikován v rubrice příspěvky a jeho autorem je Rosťa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *