Stav přistávačky v Krupce

Asi visí někde ve vzduchu otázka: „Proč nám přistávačka tak zarostla?“. Pokusím se příčinu vysvětlit.

Letos na jaře jsme s údivem zjistili, že celá plocha přistávačky je zoraná a zvláčená. Ihned jsme pátrali po příčině a zjistili jsme, že parcela má nového nájemce. Martin Brůha ho kontaktoval a dozvěděl se, že plochu si pronajal na trávu, a když ji pomůžeme vyčistit od kamenů, nebude mu přistávání vadit. Proběhla velká úklidová brigáda a všechno běželo normálně. Nájemce neprudil, my jsme přistávali a přistávali a tráva rostla a rostla. Čekali jsme, kdy konečně nájemce přijede se sekačkou a trávu si pokosí. Nepřijel! A protože výška trávy už byla neúnosná, dali jsme dotaz, kdy teda přijede sekat. Dostali jsme odpověď, že plochu bude sekat jen dvakrát ročně a teď ji poseká až v říjnu.

Pikantní, což?

Nicméně pozitivní na tom bylo alespoň to, že nám řekl, abychom si to sekali podle našich potřeb. Jak řekl, tak jsme dnes udělali. Je posekáno cca 58x60m, ještě se musí shrabat a přistávání bude opět komfortnější. Opět připomínám, že přistávání na dětském hřišti je ZAKÁZÁNO. Jeho porušováním se můžeme vystavit nebezpečí, že nám místní magistrát neprodlouží nájemní smlouvu na startovačku.

Rosťa

Příspěvek byl publikován v rubrice příspěvky a jeho autorem je Rosťa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *